O firmie

Firma rozpoczęła działalność we wrześniu 1996 roku pod kierunkiem Marii Racewicz. Początki to ścisła współpraca z największymi dealerami samochodowymi w Białymstoku (Skoda, Opel, Fiat, Renault) oraz komisami - głównie ubezpieczenia komunikacyjne.


Przez okres nieprzerwanej obecności na rynku stopniowo poszerzono zakres usług o wszelkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych, finansowych, osobowych, w tym także na życie.


Aktualnie oferujemy pełen wachlarz ochrony dopasowany do potrzeb i "zasobów portfela" każdego klienta. Jesteśmy jedną z multiagencji o największym wachlarzu współpracujących Towarzystw Ubezpieczeniowych w regionie. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i blisko 4 tysiące klientów indywidualnych. To w trosce o nich nasze szeregi zasilili nowi ,młodzi i dynamiczni partnerzy z Rafałem Racewiczem na czele (tak, tak to już trzecie pokolenie w branży!!), którzy reprezentują nowe ,świeże podejście do biznesu, a jednocześnie charakterystyczna dla naszej firmy dbałość o Klienta w „dobrym starym stylu”. Oferujemy miłą i szybką obsługę, a także pomoc przy załatwieniu formalności w przypadku ewentualnej szkody. W naszym działaniu kierujemy się zasadą: "Dobro klienta jest najważniejsze". Ponieważ my sprzedajemy obietnice, a obietnic należy dotrzymywać.


Pragnąc dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów nawiązaliśmy współpracę z całą gamą Towarzystw Ubezpieczeniowych:

Warta Ergo Hestia Generali HDI Proama Allianz AXA Compensa InterRisk Link4 Wiener Ubezpieczenia Pocztowe Euroins TUZ